Bar XL Pizza Gry towarzyskie Bilard Napoje ...chłodzące Coś mocniejszego

Aktualności

Rafi, Koni oraz Leison w XL

2014-10-20

Rafi, Koni oraz Leison w XL

Rok szkolny trwa, więc dla wszystkich chcących odpocząć od codzienności i walki w szkołach zapraszamy już w sobotę 25 października na koncert laidbackowych poznańskich asów RAFI, KONI oraz LEISON, a także Waszych lokalnych ekip: MAD(KULTURA LUB BUNT), Twin Brothers + Pan na Ka

Kiedy? 25 października, Kluczbork, Bar XL
Start? 20:00
Kto? RAFI/KONI, LEISON + MAD(KULTURA LUB BUNT), Twin Brothers + Pan na Ka
Ile? 15zł przedsprzedaż/20zł w dniu koncertu

Rafi(PDG, Beat Squad, RR Brygada) - Raper którego fanom laidbacku, oraz poznańskiej bandy PDG Kartel, przedstawiać nie trzeba. Członek Beat Squadu, RR Brygady,ponad 2 lata temu po 15letniej działalności w grupach, kilkudziesięciu featach na legalnych i nielegalnych produkcjach wreszcie wypuścił solowy krążek - 200 Ton. Płyta wśród fanów rapera przyjęła się bardzo dobrze, a "debiutant" tego okresu nie przespał i w 2013 powrócił z krążkiem "10". Jesień '13 spędził promując nowe cd jak i pracując nad nową płytą RR Brygady i projektu Bengazi. Czego się spodziewać? Sporej ilości laidbacku i mocnego pierdolnięcia bo w końcu "ma rap we krwi".

Koni(PDG, Beat Squad) - Członek legendarnych poznańskich ekip, po wydaniu 2 lata temu wspólnego mixtejpu z Rafim, okrążył z nim Polskę pomagając na scenie, a także grając wspólne numery. Pod koniec 2012 roku ukazała się jego pierwsza solowa płyta, którą usłyszycie live- Z pamiętnika szaleńca. '13 to trasa promująca płytę, ten rok ma podobno przynieść nowe solo oraz obecność na projekcie Bengazi. Biorąc pod uwagę jak obaj "żyją" na scenie i jak świetnie się uzupełniają, koncertowa wersja niektórych numerów z "Pamiętnika" na bank wbije się wam mocno w głowę.

Leison - Chodzieżak z pochodzenia, Poznaniak z wyboru, od kilku lat w rap grze, a od 3 w ciągłych rozjazdach gdzieś w Polsce. Większość z Was może go kojarzyć z numeru "Czuć w powietrzu klimat" - klipu i trasy go promującej, "Dziwnych rzeczy" czy też "Nie pamiętam jak" z Vixenem. Na swoim koncie ma kilka małych projektów, kilka dobrze przyjętych klipów a od tego roku promuje na koncertach już swój nowy materiał "Dojrzały Bachor". Podczas jego koncertu nudzić się na pewno nie będziecie.

Patronem imprezy jest portal Rap w Polsce (http://fb.com/RapwPolsce).


Bilety w przedsprzedaży do kupienia - w lokalu - przez internet: madstudio@wp.pl

Zapraszamy!

Powered by LekkiCMS