Bar XL Pizza Gry towarzyskie Bilard Napoje ...chłodzące Coś mocniejszego

Aktualności

Bass Heloween - Fat Pajp

2014-10-14

UWAGA!


Mamy coś specjalnego dla wszystkich, którzy mają ochotę spędzić haloweenowy wieczór przy akompaniamencie TŁUSTEGO BASU!

Pierwszy w historii klubowy koncert zespołu FAT PAJP odbędzie się właśnie u nas 31.10.2014!

KONCERT TO JEDNAK NIE WSZYSTKO! Tej nocy XL będzie dudnił basem do rana! Po raz pierwszy gościmy Zdzicha znanego z projektu Zebra Dub, wpadnie do nas z Oslo żeby jako DUBREISER pomasować wasze mózgi swoimi produkcjami. Po koncercie balet do rana organizuje ekipa YOUNG PISTOLS, której bywalcom XL'a raczej przedstawiać nie trzeba. Spodziewajcie się mocno połamanych dźwięków, sporo dubu, i basu miażdżącego żebra. DO ZOBACZENIA!

Start: 21:00
Wjazd: 5 zł

Wystąpią:

MR TURTLE - odpowiedzialny za rozpoczęcie imprezy i przygotowanie gości na to co ma się wydarzyć. Będzie mocno reggaowo, ale nie zawsze lekko. Zmiksowanie gatunków z karaibską wibracją w tle, będzie wstępem do nocy pełnej wrażeń ;)

DUBREISER - na facebookowym profilu możemy przeczytać że jest to "projekt który powstał po to żeby promować ciężkie psychodeliczne elektro w OSLO" opis może nie powala na kolana długością, ale daje obraz tego czego możecie się spodziewać. Założyciel i główny filar projektu ZEBRA DUB przybywa do Kluczborka, żeby pokazać się w nowej odsłonie, będzie ciężko, psychodelicznie i dubowo :).

https://www.facebook.com/dubreisersoundsystem?fref=ts
http://vimeo.com/105501163

FAT PAJP - Dino (Jabbadub) odpowiedzalny za produkcję i live dub, Rastamama (Mazari, Gradu Minimo) ze świadomym przekazem na wokalu i Kluku (m.inn Zebra Dub) jako operator niskich częstotliwości , tworzą projekt w przypadku którego próba zaszufladkowaniamusi skończyć się porażką.
Szeroko pojęta elektronika, z dubową pulsacją, zaangażowanymi tekstami, i żywym basem - tak po krótce można opisać to co usłyszycie w haloweenowy wieczór. Jeśli ktoś ma ochotę dowiedzieć się czegoś więcej, może sprawdzić tu:

https://www.facebook.com/fatpajp
https://soundcloud.com/fat_pajp/

YOUNG PISTOLS - kolektyw muzyczny zajmujący się graniem muzyki Dubstep - Dub - RaggaStep.
Duża dawka jamajskich brzmień jak i nowoczesnego podejścia do muzyki Klubowej.
Dubcro Selektah serwuje mixy w najlepszym wydaniu,które są okraszane nawijkami Mr.Boreckiego.Chociaż działają ze sobą wspólnie nie cały rok grali już na takich festiwalach jak CZOCHRAJ BOBRA FEST,FESTIWAL ENERGII W WOLIMIERZU,STOLICA REGGAE FEST i DUBIVAL ANTY BABYLON FEST.Ich sety to mega dawka pozytywnej , tanecznej muzyki i szczery przekaz na mikrofonie.Koncertowali już z takimi artystami jak ZEBRA,RADIKAL GURU,JABBADUB,RISE UP,XSIĄDZ MAKEN PIERWSZY,PROPAGANDA,DUB EXITERS,TIME4DUBSTEP i wielu wielu innych :)

https://www.facebook.com/youngpistolsound?fref=ts

Powered by LekkiCMS